ממליצים

לקוחות וקולגות מספרים

“…דורית ליוותה את הסטודנטים בתהליכי ההתפתחות והצמיחה האישיים שחוו במהלך הקורס, את זאת היא עשתה בהשקעה מרובה ובאהבה גדולה…” קרא עוד

במהלך שלוש השנים האחרונות עבדתי עם דורית במרכז הבינתחומי בהרצליה בחוג לפסיכולוגיה. עבודתה של דורית מאופיינת בשליטה גבוהה בחומרים האקדמים הנלמדים בקורסי הפסיכולוגיה החיובית והעברתם לסטודנטים בצורה מקצועית,נעימה תוך יצירת קשרים בינאישיים מעולים.

דורית ליוותה את הסטודנטים בתהליכי ההתפתחות והצמיחה האישיים שחוו בבמהלך הקורס, את זאת היא עשתה בהשקעה מרובה ובאהבה גדולה.

במסגרת הקורסים לתואר שני, דורית העבירה הרצאות בנושאי הקשר בין עולם האימון ועולם הפסיכולוגיה החיובית, ברמה התאורטית והיישומית. ההרצאות הועברו בהצלחה וזכו לפידבקים חיוביים מהסטודנטים.

אני ממליץ בחום להיפגש עם דורית לבחון תהליכי אימון ולמידה אישיים או מקצועיים.

שם הממליץ: ד"ר טל בן שחר, מרצה בינלאומי ומחבר רבי המכר העולמיים "באושר ובאושר"  ו"אושר אפשרי"

“…דורית הינה אחת המאמנות המנוסות והמומחיות בתחומי הכשרת מאמנים לאימון זוגי וסופרוויזרית למאמנים. ההכשרות של דורית מועברות בצורה מעניינת ומקצועית ביותר וזוכות להערכה גבוה וביקורות מצוינות בקרב המשתתפים…” קרא עוד

דורית הינה אחת המאמנות המנוסות והמומחיות בתחומי הכשרת מאמנים לאימון זוגי וסופרוויזרית למאמנים.

ההכשרות של דורית מועברות בצורה מעניינת ומקצועית ביותר וזוכות להערכה גבוהה וביקורות מצוינות בקרב המשתתפים.

דורית היא מנחה ומאמנת בעלת ידע וכישורים בינאישיים מצוינים, נעים לעבוד עימה והיא משיגה תוצאות גבוהות
מרבית המתאמנים אשר עברו הכשרות אצל דורית עוסקים כיום בתחום האימון (בעבודתם או כעצמאיים).
אני ממליץ על דורית כמאמנת מעולה המשיגה תוצאות מצויינות."

שם הממליץ: ד"ר ארתורו באך, מנכ"ל איק"א (האיגוד הישראלי לקואצ'ינג). נייד: 050-8443311 דוא"ל: dr.a.bach@gmail.com

“…מיוחדת במקצועיותה, ביכולת שלה "לקרוא אנשים", וביכולת לחזק, לכוון ולמצוא בכל אחד את הטוב שבו.
מאוד נעים לעבוד עם דורית, שירותית, גמישה ויודעת להתאים את עצמה לדרישות הלקוח ולא "לכופף" את הלקוח כך שיתאים לאינטרסים שלה…” קרא עוד

במסגרת עבודתי בתחום גיוס והשמה אני עובדת עם דורית מספר שנים.

דורית היא אחת ויחידה!!!

מיוחדת במקצועיותה, ביכולת שלה "לקרוא אנשים", וביכולת לחזק, לכוון ולמצוא בכל אחד את הטוב שבו.

מאוד נעים לעבוד עם דורית, שירותית, גמישה ויודעת להתאים את עצמה לדרישות הלקוח ולא "לכופף" את הלקוח כך שיתאים לאינטרסים שלה.

תהליך של האימון ממוקד,ענייני, תוצאתי ומותאם אישית לכל לקוח, ללא מריחת זמן ומניירות.

אין לי ספק שאמשיך לעבוד עם דורית עוד שנים רבות.

 

בהערכה רבה, מ.  

“…במסגרת פגישותיי עם דורית מילר, במטרה לקדם ולתעל את היכולות האישיות שלי ואת היכולות העסקיות שלי נחשפתי למאמנת מדהימה, שפתחה בפני ערוצי חשיבה חדשים, תוכנית אישית ועסקית לטווח הקצר והארוך עם חזון עסקי מפורט.
דורית היא אדם קשוב מאוד, בעלת יכולת ניתוח אישיות ומצבים מדהימה…” קרא עוד

אני מאמנת ומנהלת עסק מצליח בתחום הספורט. עסק שמונה מאות לקוחות בכל הרמות ואלופי ישראל ברמות הגבוהות בארץ.

במסגרת פגישותי עם דורית מילר, במטרה לקדם ולתעל את היכולות האישיות שלי ואת היכולות העסקיות שלי נחשפתי למאמנת מדהימה, שפתחה בפני ערוצי חשיבה חדשים, תוכנית אישית ועסקית לטווח הקצר והארוך עם חזון עסקי מפורט.

דורית היא אדם קשוב מאוד, בעלת יכולת ניתוח אישיות ומצבים מדהימה.

בנוסף, אני מכירה מתאמנים נוספים שעברו אימון יסודי והכוונה אצל דורית והיו שבעי רצון עד מאוד.

אני ממליצה בחום על דורית כמאמנת.

הפרטים שמורים אצל דורית, אשמח לעזור בשאלות.

“…אני רוצה לומר שלאורך כל המפגשים עם דורית הרגשתי שהיא פשוט שם. יש לה ניסיון עצום של השמת אנשים, מכירה את השוק, נפגשה עם מאות אנשים, שחיפשו משהו אחר על מנת לשנות ולשפר את הרגשתם בחיפוש יעוד טוב יותר לחייהם. יש בה יכולות טובות של הבנת נפש האדם, היכולת להקשיב ולנתח מה באמת חשוב לו, וכמובן לתת לו כלים ומראות שינתבו אותו לדרך חדשה…” קרא עוד

שלום,

ברצוני לספר לכם על התהליך שעברתי עם דורית בשנה האחרונה ועל השינוי שעברתי מבחינת ההרגשה הפנימית ובחירת דרך חדשה.

 מכתב קצר זה מיועד לכל אלה שרוצים לעצור ולו רק לרגע מהמרוץ המטורף שאנו משעובדים לו ביום יום, לחשוב, להסתכל מעט פנימה ולשאול את עצמם מיהם, מאיפה הם באים, מה הם רוצים, ואולי לאן מועדות פניהם.

אז בקצרה על עצמי, אני נשוי מזה 25 שנה, יש לי בת באוניברסיטה, ילד בצבא ובת שמסיימת תיכון. אני עובד בתחום ההייטק כבר קרוב ל 22 שנה, אני בוגר תואר בהנדסת מכונות ותואר שני במדעי המחשב. בתחילת דרכי עבדתי כשש שנים בארה"ב ואות אות אות אני מסיים לעבוד 16 שנה בחברת הייטק מהמובילות בארץ. התחלתי בתפקידי פיתוח תוכנה, ובהמשך ניהול קבוצות פיתוח, וניהול פרויקטים חוצי אירגון. בזמני החופשי (שכמעט ואין לי) אני מתנדב בעמותת אתגרים ועוזר לקהילת הנכים בישראל בספורט אתגרי.

בשנים האחרונות הרגשתי שאני מותש מהסדר יום התובעני, שנמשך ונמשך ונמשך ולא ראיתי לאן הוא מוביל. נכון שישנם צדדים אחרים חשובים מאד כמו צורך במשכורת סבירה, לספק את צרכי המשפחה וגם בעבודה עצמה היו הרבה רגעים של חדוות יצירה וסביבה תומכת ומפרגנת.  אבל יחד עם כל זה השעות הארוכות, המתח, המחויבות האין סופית גרמו לי לשאול אם כך אני רוצה להמשיך את התנהלותי בשלב זה של חיי ?

פגשתי את דורית במקרה, כי חברה טובה המליצה לי לפגוש אותה על מנת לשכתב את קורות חיי מתוך מחשבה לפתוח אפשרויות, למצוא מקום עבודה מעט פחות תובעני מצד אחד, אבל מעניין ומאתגר מבחינה יצירתית מצד שני.

תוך כדי כתיבת הקורות חיים עם דורית נשאלו הרבה שאלות מעבר לסדר העבודה הכרונולוגי כמו למה אני כאן ? למה אני רוצה לשנות וכו" אבל רק על קצה המזלג. בסיום התהליך של כתיבת קורות החיים דורית הציגה את עצמה שהיא גם מאמנת אישית וחושבת שתוכל לעזור בזיהוי יותר מדוייק ובמיקוד של לאן אני רוצה להמשיך מכאן.? ( והאמת שלא ידעתי להגדיר בדיוק) אבל כתגובה ראשונית אמרתי נראה, הייתי מעט סקפטי? אחרי כשלושה שבועות משהו פנימי אמר לי שאני צריך לברר יותר לעומק את  הכוונות הלא בהירות שלי כלפי העתיד. התקשרתי שוב לדורית ואז התחלנו תהליך של כמה שלבים.

 בשלב הראשון מי אני? מה אני מחפש, מה החוזקות ומה חולשות שלי, אילו בטחונות אני צריך בשביל לצמוח, ומה באמת יעשה אותי יותר מאושר פנימית. וכל זה על מנת לעשות מעט בשבילי, ולהניע משהו חדש ואולי טיפה להשתחרר מהטרוף מערכות או מהמרוץ שאני חי בו כעת. מן איזון של עבודה, בית, משפחה, דברים אישיים וחברים. החלק הזה נעשה בעזרת כלים שונים: אינטרנט, שאלונים, שיעורי בית, ובהובלה עדינה אבל בטוחה של דורית.

בשלב השני היה לנסות לחלום איך אני רוצה לראות  את חיי בעוד 5, 10 ו15 שנים  בכל ארבעת התחומים החשובים באמת : משפחה זוגיות,  קריירה, דברים אישיים וחברים. זהו תהליך לא פשוט בו אתה צריך לומר לעצמך באמת את איך הייתה רוצה לראות את חייך בשנים האלו במה אתה רוצה לעשות, לחוות ולהתנסות?

בשלב השלישי היה ניתוח של מה שכתבתי והתמקדות בדברים העיקריים וניסיון להבין יותר טוב פנימית מה אני רוצה ולאן אני מכוון.  כל התהליך חייב להיות תחום בזמן. לא יותר משבועיים שלושה בין כל מפגש על מנת לחשוב ולעכל את הדברים מצד אחד,  ומצד שני לא לאבד את המומנטום ולהתקדם הלאה.

 השלב הרביעי זה יותר סיכום של הדברים, קביעת חזון אישי, סגירת המעגלים ואפילו כתיבה של  תכנית פעולה. ואכן לא מזמן "קפצתי למים" אני עומד בפני שינוי משמעותי, הודעתי למעבידי על סיום עבודתי וכולי מלא אנרגיות חדשות ליציאה לדרך חדשה שאני מאד תקווה שתהיה יותר נכונה לי ומאוזנת בשלב זה של חיי.

 אני רוצה לומר שלאורך כל המפגשים עם דורית הרגשתי שהיא פשוט שם. יש לה  ניסיון עצום של השמת אנשים, מכירה את השוק, נפגשה עם מאות אנשים, שחיפשו משהו אחר על מנת לשנות ולשפר את הרגשתם בחיפוש יעוד טוב יותר לחייהם. יש בה יכולות טובות של הבנת נפש האדם, היכולת להקשיב ולנתח מה באמת חשוב לו, וכמובן לתת לו כלים ומראות שינתבו אותו לדרך חדשה.  דרך שהוא בעצמו למעשה בחר ואף אחד אחר לא אמר לו לכאן צריך ללכת…

בהצלחה  ושיהיה לכם את האומץ להיות עצמכם.

“…הגעתי אליך למען האמת עם לא מעט חששות וספקות. בתור מי שחסידת התאוריה הקלאסית של טיפול היה לי קשה להאמין שבמספר קצר כ"כ של מפגשים נוכל להגיע לעיקר, מצד שני אני לא אוהבת לבזבז זמן, הזמן שלי יקר וגם באופי שלי אני מאוד ממוקדת . הצלחת להפתיע אותי ובגדול, החדות שלך כושר ההבחנה והיכולת שלך להאיר אצלי עוצמות פנימיות באופן כ"כ חד וברור הפתיעה אותי…” קרא עוד

דורית יקרה

אני רוצה להודות לך על התהליך שעברתי איתך, הגעתי אליך למען האמת עם לא מעט חששות וספקות.

בתור מי שחסידת התאוריה הקלאסית של טיפול היה לי קשה להאמין שבמספר קצר כ"כ של מפגשים נוכל להגיע לעיקר, מצד שני אני לא אוהבת לבזבז זמן, הזמן שלי יקר וגם באופי שלי אני מאוד ממוקדת .

הצלחת להפתיע אותי ובגדול, החדות שלך, כושר ההבחנה והיכולת שלך להאיר אצלי עוצמות פנימיות באופן כ"כ חד וברור הפתיעה אותי , בתור מי שמגדירה את עצמה כמודעת לעצמה, יצאתי מהתהליך עם תפיסות חדות וברורות לגבי עצמי והיכולות שלי ברמות שלא חשבתי שאוכל להגיע אליהן.

את מדהימה ואני זכיתי לעבור את התהליך הזה בהנחייתך.

אני ממליצה בחום לכל מי שרוצה או חושב לעבור תהליך אימון.

ל.ש. פיתוח עיסקי וניהול השיווק (הפרטים האישיים שמורים אצל דורית)